Uyarı Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK
CLI-CAS-GRI-19
15.00  
Spumante Grillante Cantine Europa nasce dal vitigno Grillo biologico, prodotto dalle Cantine Europa. Dal colore giallo paglierino con profumo floreale e sentore di violetta, mela verde e frutta tropicale, gusto fresco, armonico e strutturato.

"Vini Sicilia spumante biologico Grillante in cassetta di legno" ürünü için minimum miktar 1.

+

32.90  
Biollicine Sicilya şarabı, hediye kutusu 4 şişe Sicilya şarabı, iki beyaz ve iki roze Biollicine Bio içerir. Biollicine Cantine Europa, Sicilya'da yetişen üzümlerden elde edilen organik köpüklü bir şaraptır.
+

CLI-BIOR-GRE-19
7.90 10.00  
Rosé biollicine şarabı tamamen Sicilya köpüklü şarabıdır. Burunda yumuşak, ince ve meyvemsi, çiçek notaları ile. Taze ve damakta yapılandırılmış, kırmızı meyve ve narin baharat hissi ve ardından balzamik notalar ile
+

38.90  
Şaraplar Sicilya, Eughenes, Cantine Europa'nın tarihi markasıdır ve her zaman en iyi şaraplarını seçmiştir. Eşsiz, ayırt edilebilir, otantik bir karaktere sahip şaraplar. En iyi değerlerimizin samimi tercümanları.
+

OFF-ASS-BIA-2019
29.00 33.00  
Vini bianchi di Sicilia, un offerta assaggio 6 bottiglie. Questa offerta è stata pensata per farvi degustare i vini ottenuti dai vitigni più diffusi nella Sicilia Occidentale. Le condizioni pedoclimatiche rendono questi vini unici nelle loro caratteristiche organolettiche. Il  Grillo,...

"Vini bianchi di Sicilia - Offerta "Assaggio" 6 bottiglie" ürünü için minimum miktar 1.

+

OFF-ASS-ROS-2019
38.00 41.80  
Tadım 6 şişe Sicilya kırmızı şarapları sunar. Bu teklif, Batı Sicilya'nın en popüler üzüm çeşitlerinden elde edilen şarapları tatmanız için tasarlanmıştır. Pedoklimatik koşullar, bu şarapları organoleptik özellikleri bakımından benzersiz kılar. Nero D'Avola, Syrah ve Frappato,...
+

OFF-SORSI-BACCO
100.00 132.00  
Offerta sorsi di bacco 24 bottiglie di vini bianchi di Sicilia. Il  vitigno Viogner è grande protagonista di questa splendida selezione assieme all'Insolia al Grillo ed al Grecanico per farvi degustare i vini ottenuti dai vitigni più diffusi in Sicilia. Le condizioni pedoclimatiche rendono...

""Offerta sorsi di bacco" 24 bottiglie di vini bianchi di Sicilia" ürünü için minimum miktar 1.

+

OFF-SFUMA18-GRI2019
118.00 138.00  
"Offerta Sfumature del Grillo" comprende 18 bottiglie di vino siciliano ottenute da uve Grillo DOC Sicilia selezionati per farvi godere un'esperienza gustativa unica nel suo genere. Ideali per aperitivi e serate conviviali con pietanze a base di pesce e crudité.

""Offerta Sfumature del Grillo" 18 bottiglie di vini DOC Sicilia" ürünü için minimum miktar 1.

+

OFF-APER-TRAM-2019
160.00 192.00  
Sicilya organik şarapları teklifine 24 şişe dahildir. Üretici üyelerin deneyimi, becerisi ve doğasına saygı, bu şaraplara karakter ve kararlılık aktarır. Meyveli aromalara sahip Grillo, saran tatlı ve baharatlı tada sahip Nero D'Avola. Yoğun kırmızı rengi ve menekşe yansımaları ile Syrah ve...

""Organik şaraplar" sunuyoruz 24 şişe Sicilya" ürünü için minimum miktar 1.

+

OFF-SPUMANTI-2019
300.00 378.00  
Offerta vini spumanti di Sicilia comprende 36 bottiglie. Le migliori selezioni di vini spumanti siciliani per farvi vivere un esperienza gustativa unica. Questi particolari vini spumanti si abbinato ad ogni pietanza, ottimi come aperitivi e per le cene d'estate.

"Offerta "Vini spumanti di Sicilia" 36 bottiglie vini di Sicilia" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-EUG-GRI19
7.90  
Eughenes Grillo Cantine Europa, Batı Sicilya'nın kırmızı topraklarında yetişen, iyi olgunlaşmış Grillo üzümlerinden üretilen zarif bir beyazdır. Saman sarısı rengine sahip bu şarap, burundaki egzotik çiçek notalarını ortaya çıkarır. Beyaz şeftali ve tropikal meyvelerin notalarıyla damakta...

"Eughenes Grillo DOC Sicilya Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-SCI-BIA19
3.00  
Vino Sciò Sicilia, doğası gereği farklı özellikteki üzümlerin karışımından elde edilen bir Sicilya beyaz şarabıdır, meyve aromaları ve yaz çiçek kokularının zaferiyle bir araya gelirler. Yeşilimsi yansımalarla saman sarısı renginde, meyvemsi ve damakta kalıcı, burunda kayısı ve sarı şeftali...

"Sciò Sicilia Bianco IGP Terre Siciliane Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 6.

+

CLI-SCI-SCI19
3.00  
Şarap Sciò Sicilia of Cantine Europa Sibiliana, Sicilya'nın farklı özelliklere sahip bir üzüm karışımından elde edilir, doğuştan, Akdeniz meyvesi ve baharatlarının aromaları ve ipuçları. Konsantre yakut kırmızısı rengi ile damakta yumuşak ve tutarlıdır, burunda morello kiraz ve bektaşi üzümü...
+

CLI-ROC-MSS19
10.00  
Roceno Nerello Mascalese Rosè'miz kristal rengini, burunda hoş baharat ipuçları eşliğinde narin otsu ve kırmızı meyve notalarıyla gösterir. Ağızda karmaşık ve dengelidir. Bu şarap, deniz mahsullü meze, ızgara balık ve beyaz etlere çok yakışıyor.

"Roceno Nerello Mascalese Rosè IGP Terre Siciliane Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-ROC-FRA19
6.90  

Frappato'nun çok yönlülüğü, mezelerden ve ete dayalı ilk kurslardan en lezzetli balık yemeklerine kadar en çeşitli yemeklerle birleştirilmesine olanak tanır.

"Roceno Frappato IGP Terre Siciliane Sicilya Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-ROC-GRE19
5.50  
Roceno Grecanico Sibiliana, büyük bir kişiliğe sahip. Narin yeşilimsi yansımalara sahip saman sarısı rengi. Burunda, yeşil narenciye ve şeftalinin farklı notaları olan büyük bir buket vardır.

"Roceno Grecanico IGP Terre Siciliane Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-ROC-GRI19
5.50  
Roceno Grillo Cantine Europa şarabı, koyu saman sarısı rengiyle karakterizedir, burnu ince, beyaz şeftali ve sarı kavun ipuçlarıyla zariftir. Ağızda tüm zarafetini ve kalıcılığını gösterir.
+

CLI-ROC-INS19
5.50  
Insolia Roceno Sibiliana, güçlü yeşilimsi yansımalar, yoğun ve saran beyaz lifli meyveler ve hafif otsu ve mineral ipuçlarıyla saman sarısı bir renge sahiptir. Orta derecede tazelik ve ima edilen keskinlik, bu şaraba iyi bir denge sağlar.

"Roceno Inzolia IGP Terre Siciliane Sicilya Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-ROC-MSR19
8.50  
Nerello Mascalese Rosso Roceno Sicilia, orta asiditeli zarif, mineral bir şaraptır, ancak ipeksi tanenler ve güçlü balzamik tonları ile çilek ve vişnenin ağızda kalan tadı vardır. Otsu, baharatlı ve çiçeksi notalar zarafeti daha da artırır.

"Roceno Nerello Mascalese Rosso IGP Terre Siciliane Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-ROC-NER19
7.00  
Nero d'Avola Roceno, göze yoğun ve derin bir yakut kırmızısı ile karakterizedir, çoğunlukla olgun kırmızı lifli meyvelerden bol ve karmaşık kokular yayar. Ağızda kendine özgü bir yapıya, doğal tanen yapısının sonucu ve önemli bir yumuşaklığa sahiptir. Yıllandırılmış peynirler, ızgara etler,...

"Roceno Nero d'Avola DOC Sicilya Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-ROC-SYR19
7.00  
Roceno Sibiliana Sicilia Syrah renkte yakut kırmızısıdır. karabiberin hafif baharatlı hisleriyle çerçevelenmiş morello kiraz, yabani çilek ve menekşeler gibi çiçeksi meyveli notalar ve saran tanenler ile bu çeşidin Sicilya'daki iyi adaptasyonunu kanıtlar.   Karmaşıklığı ve lezzete uyumu,...

"Roceno Syrah IGP Terre Siciliane Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-ROC-VIO19
6.50  
Sicilya'dan Roceno Viognier, aromatik ve tropikal notalar sunmaktadır. Doğal aroması sayesinde damakta hoş ve kalıcı bir şarap. Burunda limon, nergis, gardenya, akasya çiçekleri ve lavanta gibi çiçek notaları ile şeftali, turunçgil kabuğu, yıldız anason, adaçayı ve kekik klasik notaları...
+

CLI-EUG-ZIB19
8.50  
Zibibbo di Sicilia Eughenes, belirgin yeşilimsi yansımalar, portakal çiçeği ve mürver çiçekleri ile aromatik bir buket ile soluk sarı renktedir. Damakta yumuşak ve saran, zarif aromatik notalarıyla dikkat çekiyor.
+

CLI-BIO-GRE-19
8.50 10.00  
Biollicine Cantine Europa, Sicilya'da yetişen Grecanico üzümlerinden elde edilen organik köpüklü bir şaraptır. Yeşilimsi yansımalara sahip saman sarısı rengi. Çiçek kokusu ve ananas ve papaya gibi tropikal meyveler.

"Biollicine IGP Terre Siciliane Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-EUG-CAT19
7.90  
Eughenes Catarratto parlak taze ve hoştur, batı Sicilya'nın kalbinde yetişen parlak Catarratto üzümleriyle üretilir.

"Eughenes Catarratto Lucido DOC Sicilya Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-SEN-CHA-19
8.00  
Sensale Chardonnay, harika bir kişiliğe ve saman sarısı rengine sahip bir şaraptır. Parfümden kır çiçekleri notaları ve olgun sarı meyve, şeftali, vanilya ve fıstık ezmesinin ipuçları çıkıyor.

"Sensale Chardonnay Organik IGP Terre Siciliane Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-SEN-GRI-19
8.00  
Sensale Grillo Cantine Europa Sibiliana, yeşilimsi yansımalara sahip, saman sarısı renginde canlı bir şaraptır. Beyaz meyve notaları ile bahar çiçekleri buketi. Dengeli, lezzetli ve meyvemsi bir tada sahiptir.
+

CLI-EUG-NER19
9.00  
Eughenès Nero d'Avola yakut kırmızısı renkte olup, mükemmel dengesi ile asitliği sayesinde damakta zarif ve aynı zamanda ferah bir yapı gösterir. Burun, tipik kiraz ve morello kiraz aromasıyla meyvemsidir.

"Eughenès Nero d'Avola DOC Sicilya Kantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-SEN-NER19
8.00  
Nero d'Avola Sensale, kökenini en güçlü ve en cömert Sicilya üzümü olan Nero d'Avola'dan alan bir şaraptır. Mor yansımalar, vişne, çilek ve taze ot kokusu ile yakut kırmızısı renk.

"Sensale Nero d'Avola Organik DOC Sicilya Kantini Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-EUG-PER18
9.00  
Eughenes Perricone, koyu ve konsantre yakut kırmızısı rengine sahiptir. İnce ve yoğun buket, kırmızı ve olgun meyvelerin ipuçları ortaya çıkıyor. Damakta baharatlı ardıç ve karabiber notaları öne çıkıyor.
+

CLI-GRI-GRI19
10.00 12.00  
Spumante Grillante Cantine Europa, Cantine Europa tarafından üretilen organik Grillo üzümünden elde edilir. Çiçek kokusu ve menekşe, yeşil elma ve tropikal meyvelerin izlerini taşıyan saman sarısı rengi, taze, uyumlu ve yapılandırılmış tadı.
+

CLI-SPU-GRE19
9.50  
Cantine Europa'nın Spumante Charis ürünü, Grecanico ve Grillo başta olmak üzere beyaz üzümlerin karışımından elde edilen ekstra bir kuru üründür. Yeşilimsi yansımalara sahip sarı renk, ekşi meyve kokusu ve yumuşak ve kararlı bir tat.

"Charis Spumante Extra Dry Sicilya Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-SEN-SYR19
8.00  
Sensale Syrah, Sicilya topraklarına uyarlanmış uluslararası bir üzüm olan bilge gelenekle yapılan bir şaraptır. Çilek, ahududu ve karabiber aromaları ile güçlü lezzet.

"Sensale Organik Syrah IGP Terre Siciliane Cantine Europa Sibiliana" ürünü için minimum miktar 1.

+

CLI-EUG-NSY16
10.00  
Eughenes Syrah ve Nero d'Avola, Nero D'Avola'nın tazeliğini Syrah'ın yumuşaklığı ve tatlılığıyla birleştiren bir kırmızıdır. Yapılandırılmış, dolgun ve kadifemsi bir tada sahip, mor yansımalara sahip yoğun yakut kırmızısı rengi. Vanilya notaları eşliğinde marasca kiraz ve...
+

BENVENUTI SU SICILIANAVINI